Haber

CHP Milletvekili Asu Kaya Gedik: Türk vatanı mülteci kampı olamaz

BURHAN DEMİRCİOĞLU

CHP’den Osmaniye Milletvekili seçilen Asu Kaya Gedik, “Osmaniye’mizde 8 sandıkta 2 bin 367 oy atıldı, bunların 1.700’ü vatandaşlık almış göçmenlerden oluşuyor. O halde kendiniz ve ülkemiz için karar verin.” Türk vatanı mülteci kampı olamaz’ diyen Kemal, Kılıçdaroğlu’na oy verin, ülkemizin geleceği için taraf olun’ dedi.

CHP Osmaniye Milletvekili Dr. Asu Kaya Gedik, 14 Mayıs seçimlerinde 8 sandıkta kullanılan oyların bin 700’ünün Türk vatandaşı olan göçmenlerin oyları olduğunu belirtti. Gedik dedi ki:

“Türkiye’de 14 milyona yakın göçmen var. Değerli yurttaşlar, hükümetin yanlış göç politikası ile bizlerin ve ülkemizin geleceği bu yabancılar tarafından belirlenmiştir. Önümüzdeki yıllarda birçok yerel yöneticinin bu göçmenler arasından seçilmesi kaçınılmaz olacaktır. Öyle ki Osmaniye’de 8 sandıkta 2 bin 367 oy kullanıldığını, “Bunun bin 700’ü vatandaşlık kazanmış göçmen. Öyleyse kendiniz ve ülkemiz için karar verin. ‘Türk vatanı mülteci kampı olamaz’ diyen Kemal Kılıçdaroğlu’na oy verin, ülkemizin geleceğine yön verin.”

akcakent-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu