Haber

Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi hangi kanalda? ZTK 5.tur kura çekimi nereden izlenir? Ziraat Türkiye Kupası canlı izleme linki! ZTK kura çekimi!

Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi hangi kanalda? sorusu merak ediliyor. Ziraat Türkiye Kupası’nda 5. tur eşleşmeleri için kura çekimi yapılacak. Heyecanla beklenen ZTK 5. tur kura çekimini takip etmek isteyen futbolseverler Ziraat Türkiye Kupası canlı izleme linkini araştırıyor. Peki, Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi hangi kanalda? ZTK 5.tur kura çekimi nereden izlenir? İşte merak edilenler…

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI KURA ÇEKİMİ HANGİ KANALDA?

Ziraat Türkiye Kupası’nda 11 Kasım günü 5. cins eşleşmeleri için kura çekimi yapılacak. Kura çekimi A Spor ekranlarında canlı olarak yayınlanacak.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI KURA ÇEKİMİ CANLI İZLE!

Ziraat Türkiye Kupası 5. çeşit kura çekimini izlemek için ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI KURA ÇEKİMİ CANLI İZLE

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 5. TIP KURA ÇEKİMİ NE VAKİT?

Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Çeşidi Kura Çekimi, Riva Hasan Doğan Ulusal Ekipler Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde bugün yapılacak. Orhan Saka Konferans Salonu’nda saat 15.00’te gerçekleşecek kura çekimine, Federasyon yetkilileri ve kulüp temsilcileri katılacak. Kura çekim töreni A Spor’dan canlı olarak yayınlanacak.

5. Eleme cinsinde toplam 32 ekip seri başı sistemine nazaran eşleşecek ve karşılaşmalar tek maç eleme sistemine nazaran seri başı grupların alanında oynanacak. Bu çeşitte, 4. Eleme cinsini geçen 27 ekip ile birlikte Trabzonspor, Demir Küme Sivasspor, Fenerbahçe, Otomobilim.com Konyaspor ve Medipol Başakşehir grupları yer alacak.

Kura çekimini TSYD üzerinden akredite olan basın mensupları takip edebilecek.

ZTK 5. Eleme Tipi Kura Çekimine katılacak kadrolar şöyle:

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 5.TUR MAÇLARI NE VAKİT OYNANACAK?

Ziraat Türkiye Kupası’nda 5.tur kura çekimi yapılacak. Kura çekimi ile maçların oynanacağı tarih belirli olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu