Haber

Kayseri Kocasinan’da Başkan Çolakbayrakdar’dan asfalt mesaisi

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Kocasinan ilçesine bağlı Beyazşehir Mahallesi’nde yapılan bisiklet yolu, yeni yol, asfalt ve kaldırım ile yeni yeşil alan üzere çalışmaları denetim eden Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, ilçenin itibarını artıran ve bölgeyi cazibe merkezi haline getiren hizmetler yaptıklarını vurguladı. Vatandaşların daha hoş bir ilçede yaşamaları için ağır uğraş sarf ettiklerine dikkat çeken Lider Çolakbayrakdar; “Beyazşehir Mahallesi’ndeki Hereke Caddesi’nde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hereke Caddesi’nde asfalt yenileme ve yeni yol üretim çalışmalarını tamamladık. Yol imal çalışmasıyla birlikte yalnızca araç trafiğinin değil, yaya trafiğinin yanı sıra bisiklet yolunun da olduğu bir yol yaptık. Hereke, Koçkaya ve Çınarbaşı Caddesi’nin asfalt, bisiklet yolu ve kaldırımlarını tamamladık. Güzel olsun. Kocasinan’ımızın her bir bölgesinde muhtaçlıkları bir bir yerine getiriyoruz ve mahallelerimizin eksiklerini tamamlayarak, vatandaşlarımıza daha konforlu ömür imkanlarını sağlıyoruz. Bizler biliyoruz ki; yaptığımız işler insanımızın hayatına bedel katacak hizmetlerdir. Bu noktada bugüne kadar olduğu üzere bundan sonrasında da elimizden ne geliyorsa çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz” sözlerini kullandı.

Kocasinan’ın süratli bir biçimde büyüdüğünü ve geliştiğine dikkat çeken Lider Çolakbayrakdar; “Bütün gayretimiz, içinde yaşadığımız mahallerimizin değerini artırmak, hemşerilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve insanımızı daha mutlu etmektir. Özellikle vurgulamak istiyorum ki; vatandaşlarımız için çalışıyor ve hizmet üretiyoruz. Vatandaşlarımızın gülen yüzleri, samimiyetleri ve hayır duaları gösteriyor ki doğru yolda ilerliyoruz” diye konuştu.

Öte yandan Beyazşehir Mahallesi’nde 3 caddeye toplam 19 bin 850 ton ariyet dolgu, 10 bin 200 ton temel materyal ve 5 bin 500 ton asfalt serimi gerçekleştirildi. Ayrıyeten bin 200 metre uzunluğunda ve 2,5 metre genişliğindeki bisiklet yolu ise bölgeye farklı hoşluk kattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu